Dlaczego własny dom w Gdańsku to świetny pomysł na życie?

[REKLAMA]

Pomimo stosunkowo niskiej ceny biletów lotniczych do krajów śródziemnomorskich, nadal ogromny odsetek Polaków preferuje wypoczynek nad polskim morzem. Z tego powodu wiele osób poszukując odpowiedniej inwestycji kupuje lub buduje domy nad polskim wybrzeżem.

Własny dom letniskowy

Osoby, które pragną zainwestować swoje oszczędności w nieruchomość mogą postarać się o dom w Gdańsku. Można kupić gotowy budynek, lub też zlecić dopiero jego budowę. W Gdańsku działa wiele firm projektowych, takich jak kli.com.pl . Dzięki takiej inwestycji nasze pieniądze będą bezpiecznie ulokowane a my będziemy mieli miejsce na spędzanie wakacji. Gdańsk jest jedną z lepszych lokalizacji nad polskim morzem, jest to bowiem idealne połączenie dużego miasta z nadmorskim kurortem. Dlatego odwiedzając nasz nowy dom możemy liczyć nie tylko na morskie kąpiele i inhalację jodem, ale również wielkomiejskie atrakcje.

Zarabiaj na wynajmie

Oczywiście osoby mieszkające na południu Polski raczej nie będą każdego weekendu odwiedzać swego domu w Gdańsku. Jednak budowla nie musi stać pusta, można na niej zarobić sporo pieniędzy. Obecnie w całej Europie, również w Polsce, dużą popularnością cieszy się idea płatnego udostępniania swoich mieszkań innym ludziom. Służą do tego specjalne aplikacje, które łączą najemcę z osobą wynajmującą. Dzięki takiej opcji możemy na naszym domu zarabiać nawet kilkaset złotych za noc. Cena, jaką najemcy zdecydują się zapłacić zależy nie tylko od lokalizacji domu, ale również jego standardu.

Podnieść wartość domu

Korzystając z usług profesjonalnych dekoratorów wnętrz, np. z firmy kli.com.pl, można w znaczącym stopniu podnieść wartość naszego domu. Gdańsk chętnie jest odwiedzany przez bogatych turystów z całej Europy, którzy nie bacząc na koszt często wynajmują tylko luksusowe apartamenty. Utalentowany architekt najlepiej orientuje się w aktualnych trendach w wystroju wnętrz. Za jego pośrednictwem można także liczyć na spore rabaty w sklepach z meblami i akcesoriami do domu, dlatego warto zlecić mu to zadanie.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *