Narożniki tapicerowane – informacje, funkcje, zalety

[REKLAMA]

Narożniki tapicerowane to od dłuższego czasu stanowią bardzo modny mebel w nowoczesnych pomieszczeniach. Jego zwolennikami są zarówno single, jak i całe rodziny. Na czym polega jego fenomen? Dowiesz się z naszego artykułu.

Mebel o różnych twarzach (funkcjach)

Narożnik tapicerowany to mebel łączący w sobie rolę fotela, sofy oraz miejsca do nocnego odpoczynku. Świetnie nadaje się nie tylko do beztroskiego leżenia (np. podczas oglądania telewizji) lub do pomieszczenia gości na domowej imprezie, ale pełni również inne funkcje. Gdy się go rozłoży, będzie znakomitym miejscem do spania – wystarczy kilka ruchów, by zamienić go w komfortowe łóżko z pojemnikiem na pościel (choć w praktyce może być to pojemnik np. na zabawki Twojego dziecka).Taki mebel umieszczony w salonie jest więc świetnym sposobem na zabezpieczenie rezerwowego miejsca noclegowego w razie wizyty rodziny czy przyjaciół. Jeśli poszukujesz jeszcze bardziej nowoczesnego narożnika, wybierz ten z mechanizmem ułatwiającym rozkładanie narożnika – tzw. wózkiem. Dzięki niemu siedzisko szybko wysuwa się, a Ty tym samym dostajesz wygodne miejsce do spania w kilka chwil.

Ekonomiczność? Jak najbardziej!

Narożniki tapicerowane to idealny sposób na ekonomiczne zajęcie przestrzeni. Nie musisz martwić się, że nie zmieścisz swojej wypoczynkowej sofy w komplecie z fotelami czy z osobnym łóżkiem. Narożniki tapicerowane, już z uwagi na samą konstrukcję czy nazwę, zapewniają wiele miejsca na siedzenie i leżenie. Gospodarują także dodatkowo kąt przy ścianie, więc masz jeszcze więcej przestrzeni na odpoczynek.

Wygląd w tercecie z komfortem i jakością

Narożniki tapicerowane charakteryzują się mnogością wzorów, kolorów i fasonów, więc z łatwością dopasujesz je do swojego wnętrza. Bardzo dobre modele wykonane są z tkanin oznaczonych specjalnymi próbkami elektronicznymi – to gwarancja, że otrzymujesz produkt wysokiej jakości. Możesz też wybrać model w komplecie z dodatkowymi pufami, barkami czy zagłówkami, aby przyjemność z jego korzystania była jeszcze większa.

Artykuł został opracowany ze sklepem internetowym z polskimi meblami – plmeble.pl.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *