Bot-Bitcoin – kantor i robot kryptowalut w jednym

[REKLAMA]

Waluty cyfrowe, czyli tzw. kryptowaluty cieszą się dziś coraz większą popularnością. Tym samym na wziętości zyskują również giełdy kryptowalut, podobnie jak roboty powielające wirtualne waluty w portfelu. Dziś można połączyć te dwie funkcje, czego przykładem jest Bot-Bitcoin.

Czym jest Bot-Bitcoin?

Bot-Bitcoin to bezsprzecznie numer 1. wśród robotów, który z jednej strony wspiera użytkowników walut cyfrowych w bezpośredniej giełdzie kryptowaluty, ale też umożliwia zakup Bitcoina.

To nowoczesne narzędzie, które pozwala sukcesywnie powielać Bitcoina w swoim portfelu. Samo działanie Bot-Bitcoin jest naprawdę proste. Zresztą firma przygotowała film instruktażowy, który umieściła w serwisie YouTube (znajdziesz go TUTAJ). Sprawdź, jak działa Bot-Bitcoin i zacznij przechowywać tutaj swoje Bitcoiny.

Zrobisz to z Panelu Klienta, który jest przejrzystym modułem zarządzania portfelem. Jednocześnie możesz generować czytelne wykresy ukazujące wszystkie aktualne statystyki z portfela oraz giełdy Bitcoina. Wszystko jest więc przejrzyste i klarowne, a działalność Bot-Bitcoin jest w pełni transparentna. Oczywiście w razie jakichś wątpliwości możesz skontaktować się z Obsługą Klienta, zwłaszcza że konsultanci porozumiewają się w języku polskim.

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Jak zwykle na tego typu giełdach bardzo ważne jest bezpieczeństwo. W Bot-Bitcoin nie ma z tym problemu, a bezpieczeństwo transakcji jest tu podstawą działalności. Tak więc przede wszystkim zastosowano rozproszenie danych i te nigdy nie są przechowywane w jednym miejscu.

Innym plusem w zakresie bezpieczeństwa jest również anonimowość. Firma nie zapisuje IP użytkownika, nie przechowując żadnych danych o lokalizacji. Wszystkie dane dotyczące transakcji są przechowywane tylko na czas obrotu walutą między portfelami.

Jednocześnie system nie przechowuje wrażliwych danych klientów. Przechowywane są wyłącznie informacje niezbędne do potwierdzenia transakcji internetowych, bez obowiązku weryfikacji użytkownika po rejestracji.

Ile mogę zarobić?

Dziennie możesz liczyć na dzienny zysk w granicy od 0,3% do 0,5%. Z kolei w ciągu roku realne oprocentowanie sięga od 35% do 80%. Jednak zarabiać możesz także w inny sposób, między innymi przez Program Partnerski. W ten sposób możesz jeszcze zwiększyć swoje zyski na Bot-Bitcoin.

To jednak nie wszystko, ponieważ giełda oferuje cykliczne promocje. Obecnie taką akcją jest promocja „Świąteczna Loteria Bot-Bitcoin„, w której możesz wygrać między innymi 2-osobową wycieczkę do Paryża, iPhone’a 12, a nawet samochód marki Tesla (Model 3). Oczywiście nagród jest więcej i są one losowane codziennie z puli 2000 grantów!

Jeśli więc szukasz bezpiecznej i rentownej giełdy dla walut cyfrowych, zarejestruj się na Bot-Bitcoin, a następnie zainwestuj w BTC minimum 50 złotych, dzięki czemu weźmiesz udział w loterii. Nie masz takiego obowiązku, ale pamiętaj, że każde kolejne 50 złotych to następny los na Świątecznej Loterii, podobnie jak każdy zaproszony przez Ciebie znajomy.

Nie ulega więc wątpliwości, że Bot-Bitcoin jest nowoczesnym, osobistym i samodzielnym robotem dla Bitcoina. Więcej o giełdzie dowiesz się z kanałów Social Media (Twitter, Facebook oraz Instagram).

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *