Trendy w dekorowaniu wnętrz

[REKLAMA]

Moda dotyczy nie tylko tego, jak się ubieramy, ale również aranżacji wnętrz. Oto najnowsze trendy, które będą rządziły w ciągu najbliższych miesięcy!

Kamień 

To jeden z droższych materiałów używanych w wykańczaniu wnętrz, ale nie można odmówić mu elegancji oraz wytrzymałości. Kamienne podłogi z granitu i marmuru, blaty z tych kamieni naturalnych, ale też płytki ceramiczne o kamiennych wzorach są jednym z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz.

Kamień świetnie prezentuje się również w roli dekoracji – marmurowe tace, wykonane z kamienia doniczki czy podstawki pod kubki również wprowadzą do wnętrza powiew świeżości. Wiele takich detali można znaleźć w sklepie agatameble.pl.

Minimalizm

Zainteresowanie minimalizmem stale rośnie – wnętrza proste, ale też nie całkowicie puste są nie tylko przyjemne dla oka, ale również łatwe w utrzymaniu w czystości.

Minimalistyczne aranżacje wnętrz, w których dąży się do jak najmniejszej liczby mebli oraz dodatków, świetnie sprawdzają się zarówno w małych kawalerkach, jak również w dużych apartamentach.

Przeszklenia i lustra

Kolejnym gorącym trendem w dekorowaniu wnętrz są różnego rodzaju przeszklenia i lustra, które nadają wnętrzom głębi i potrafią powiększyć je optycznie.

Przeszklone przejścia, duże lustra nad kanapą, kominkiem czy łóżkiem, ale też ozdoby takie jak tace lustrzane świetnie wpisują się w różne aranżacje – zarówno te nowoczesne, jak również bardziej tradycyjne.

 Naturalne inspiracje

Wyplatane kosze, wazony z wypalanej gliny, poduszki i koce w naturalnych barwach z żakardowym wykończeniem – to wszystko elementy wnętrza zainspirowanego naturą.

Dużo interesujących dodatków doskonale wpisujących się w ten trend także można zakupić w sklepie internetowym agatameble.pl.

 Złote detale

W ostatnim sezonie modne były detale w kolorze miedzianym – teraz do łask powraca złoto! Złote ramki, podstawy stolików, ozdoby, ale też elementy takie jak baterie do zlewu to jeden z ostatnich hitów.

Dzięki złotym detalom wnętrze nabierze szyku i będzie kapitalnie prezentowało się nawet wtedy, gdy jest minimalistycznie urządzone.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *