Komu możemy wręczyć grawerowany kalendarz?

[REKLAMA]

Elegancki kalendarz w książkowej formie to prezent, który przyda się ludziom aktywnym. Tym, którzy mają na tyle dużo zajęć, że zdarza im się zapomnieć o umówionych spotkaniach. Planer może pomóc takim osobom zapanować nad sytuacją, gdy życie staje się nieco zbyt intensywne. Kalendarz z grawerem jest dodatkowo bardzo gustownym upominkiem. Jeśli chcemy wręczyć coś niezobowiązującego, ale praktycznego, ta opcja wydaje się jedną z bardziej interesujących. Spróbujmy podzielić odbiorców tego prezentu na kilka kategorii.

Ludzie biznesu i freelancerzy

Kalendarz przyda się bardzo przedsiębiorcom, dla których bardzo ważną częścią prowadzenia firmy jest bezpośredni kontakt z klientami. Muszą oni zapisywać nie tylko godziny spotkań, ale i numery telefonów czy notatki zawierające szczegóły zamówienia. W wypadku biznesmenów bardzo ważna jest prezentacja. W dobrym odbiorze pomaga nie tylko ubiór, ale i korzystanie z estetycznych gadżetów. Jednym z nich może być planer w formie książeczki. Szczególne wrażenie robi jego grawerowana wersja. Dzięki umieszczeniu napisu przedmiot staje się niepowtarzalny. Spersonalizowany kalendarz staje się przynależny tylko jednej osobie.

Rodzice

Inną grupą ludzi potrzebujących lepszej organizacji są rodzice. Im więcej dzieci posiadają, tym trudniej jest im zarządzać czasem. Każdy potomek ma swoje potrzeby i plany, nad którymi zapanować muszą matka i ojciec. Robi się szczególnie trudno, gdy każde z kilkorga dzieci uczęszcza na zajęcia pozalekcyjne. Jeśli dodamy do tego wydarzenia takie jak wizyty lekarskie, może się okazać, że bez zapisywania informacji nie można się obyć. Z pomocą przychodzi kalendarz. Będzie on znakomitym upominkiem dla zagubionych nieco w gąszczu obowiązków rodziców.

Studenci

Specyfiką bycia studentem jest posiadanie dość chaotycznego terminarza. Zajęcia często zależą od indywidualnego wyboru, więc trudno się dziwić, że dni nie mają nic wspólnego z rutyną osób pracujących. Tak “rozbity” plan trudno zapamiętać. Niezbędne jest zapisywanie na bieżąco wszelkich zmian w rozkładzie tygodnia. Od czasu do czasu może się studentowi zdarzyć, że zostawi on w domu zeszyt. Wtedy w planerze może nawet zapisać notatki z zajęć. Ze względu na panujący w jego życiu chaos, student z pewnością docenią prezent, który pozwoli mu nad nim zapanować.

Każda z powyższych grup społecznych będzie zachwycona upominkiem w postaci ładnego kalendarza. Jeśli dodatkowo będzie on zawierał napis wskazujący bezpośrednio na osobę właściciela, taki prezent z pewnością zostanie doceniony jako bardzo osobisty.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *