Personalizowane krówki na Dzień Nauczyciela

[REKLAMA]

Krówki na Dzień Nauczyciela to nowoczesne podejście do tego święta. Zamiast zwykłych czekoladek wybierz popularny i tradycyjny polski cukierek.

Prezent na Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela to jeden z najprzyjemniejszych dni w roku szkolnym. Wolne od szkoły to nie jest oczywiście główny powód. Najważniejsze jest to, że w tym dniu możemy podziękować pedagogom za trud pracy, jaki wkładają w wychowanie dzieci.

Dzień Nauczyciela obchodzimy 14 października w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej. Od nazwy tej instytucji nazwę bierze oficjalny termin, czyli Dzień Edukacji Narodowej. Instytucja ta zajmowała się reformą szkolnictwa w XVIII-wiecznej Polsce.

Zwyczajowo w tym dniu dziękujemy nauczycielom, pedagogom i wychowawcom za trud, jaki wkładają w wychowanie dzieci i młodzieży. Nauczyciele zwykle wychodzą ze szkoły z naręczem kwiatów i słodyczy. No właśnie, skoro o słodyczach mowa… Zamiast bombonierek czy zwykłych czekolad, które dostępne są w każdym sklepie spożywczym i w zasadzie nie stanowią żadnej wyjątkowej niespodzianki, może warto postawić na bardziej nietypowy prezent na Dzień Nauczyciela utrzymanej w klasycznej konwencji. Mowa o krówkach w nowoczesnej wersji – personalizowanych na opakowaniu cukierkach, które lubi przecież każdy z nas.

Krówki na Dzień Nauczyciela

Już od początku roku szkolnego uczniowie wraz z rodzicami zastanawiają się, co by tu wymyślić, by podziękować nauczycielom za całoroczną pracę. Kupić pluszaka, bombonierkę czy może coś droższego i bardziej eleganckiego, np. zegarek czy wieczne pióro? Dla tych, którzy nie idą tak daleko w swoich pomysłach, mamy prostą i jakże smakowitą propozycję. Krówki na Dzień Nauczyciela to świetny sposób na to, by wywołać uśmiech na twarzy pedagoga.

Możesz je zamówić samodzielnie i osobiście wybrać sposób personalizacji. Można też zamówić krówki na Dzień Nauczyciela w większej liczbie jako prezent od całej klasy. Wówczas personalizacja pozwoli na podpisanie się. Nauczyciele, dostając taki prezent, na pewno będą mieć dylemat: czy zjeść, czy zachować na pamiątkę.

Jeśli wybiorą tę pierwszą wersję (na co musisz być przygotowany), pamiętaj, żeby zapewnić im pyszne doznania smakowe. Wybierz zatem najlepszej jakości krówki, dzięki którym poczują niebo w gębie.

Jak to zrobić? Pamiętaj, że krówki ciemne oznaczają, że były długo gotowane. A to z kolei oznacza, że będą lepsze w smaku. Im dłużej się je gotuje, tym lepsze wrażenia dla kubków smakowych. Jeśli widzisz (lub czujesz, bo spróbowałeś), że krówka jest sypka i kruszy się przy nadgryzaniu, to oznacza, że jest w niej za dużo cukru. To nie zawsze dobry znak – przecież dzisiaj zwracamy szczególną uwagę na ilość cukru w poszczególnych produktach. A jeśli zauważasz, że miejscami krówka jest zbyt przezroczysta, to oznacza, że jest w niej za dużo syropu. Smakuj i oceniaj.

Krówki na Dzień Nauczyciela to prezent oryginalny, który ucieszy każdego, kto przepada za słodyczami. Krówki mają ważne miejsce w polskich cukierniach od niemal wieku, więc chyba nic nie sprawdzi się lepiej niż one.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *