Designerskie oświetlenie ogrodowe od Catellani & Smith

[REKLAMA]

Włoska firma Catellani & Smith posiada w swojej ofercie szeroką gamę wyjątkowych artykułów oświetleniowych. To designerskie lampy, które przyciągają wzrok swoim niebanalnym wyglądem i dzięki temu mają obecnie wielbicieli na całym świecie. W kolejki Catellani & Smith znajdziemy nie tylko lampy do wnętrz, ale też niebanalne oświetlenie zewnętrzne, które wprowadza do ogrodów magiczną atmosferę.

Lampy ogrodowe mogą pełnić dwie funkcje – oświetlać przestrzeń lub stanowić ozdobę. Oczywiści, nic nie stoi na przeszkodzie, aby lampa pełniła obie te funkcje, czyli zarówno stanowiła praktyczne źródło światła, na przykład przy podjeździe lub tarasie, jak i miała niezwykły design i była niebanalną dekoracją.

Firma Catellani & Smith skupia się przede wszystkim na lampach, które wyglądają zachwycająco, ale również mogą stanowić dekoracyjne oświetlenie różnych przestrzeni, na przykład klombów kwiatów. W jej asortymencie znajdziemy lampy ogrodowe, których nie dostaniemy nigdzie indziej.

Jedną z takich propozycji jest lampa Medousê, która dostępna jest w dwóch wariantach – jako lampa do umieszczenia na podłożu lub jako lampa ścienna – kinkiet. Jest wykonana ręcznie z grubego szkła przypominającego swoją fakturą galaretowatą meduzę. Będzie unikatowym dodatkiem do nowocześnie urządzonych ogrodów.

Na uwagę zasługują również lampy z serii More – to lampy stojące oraz do umieszczenia na podłożu, które wykonane są z transparentnego szkła o nieregularnym kształcie – dzięki temu przypominają świetlisty kryształ. Pięknie prezentują się wtedy, gdy są umieszczone pośród zieleni, na przykład wbite w wysoką trawę.

Do wbijania przeznaczona jest też lampa Syphasera, która swoim kształtem przypomina pałkę wodną. Wykonana jest z półprzezroczystego szklanego cylindra oraz z czarnej, długiej podstawy. Stanowi niepowtarzalne podkreślenie naturalnej zieleni.

Zatem wtedy, gdy szukasz niebanalnych lamp ogrodowych, zajrzyj do katalogu firmy Catellani & Smith, aby wybrać dla siebie coś niezwykłego. Lampy tego włoskiego producenta możemy zakupić również w polskich sklepach internetowych i showroomach.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *