Samochód na kilometry w Szczecinie – gdzie i jak wynająć?

[REKLAMA]

W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu na własność nie jest warunkiem koniecznym do korzystania z niego. Dzięki usługom najmu pojazdów można użytkować auto na zasadach skrojonych na miarę konkretnych potrzeb. W Szczecinie dużą popularnością cieszy się wynajem na kilometry.

Wynajem na kilometry – czyli jak sprytnie korzystać z auta?

Wynajem na kilometry to sprawdzony sposób na wygodne korzystanie z samochodu w Szczecinie bez uiszczania wielu opłat, jakie wiążą się z posiadaniem go na własność. Kierowca nie ponosi kosztów paliwa, ubezpieczenia, serwisu etc., nie musi też przejmować się spadkiem wartości samochodu. Płaci jedynie za realnie pokonany dystans oraz za czas przejazdu. W celu wynajęcia pojazdu nie trzeba osobiście odwiedzać wypożyczalni – wszystko odbywa się z poziomu aplikacji wyposażonej w odpowiednie funkcje.

Wynajem na kilometry – dlaczego potrzebujesz aplikacji?

Aplikację PANEK CarSharing można pobrać ze strony tej firmy zarówno na smartfony z Androidem, jak i na iPhone’y. Jest ona niezbędna nie tylko do tego, aby zlokalizować wolne samochody, ale również do uruchomienia pojazdu oraz zakończenia usługi. Dzięki niej można łatwo i szybko wynająć auto na kilometry. Szczecin podzielony jest na strefy obsługiwane przez różnych operatorów omawianej usługi. Zarezerwowany wcześniej za pomocą aplikacji samochód odbiera się i zostawia w takich właśnie sferach przypisanych do konkretnej firmy. Aplikacja służy ponadto do zgłaszania nieprawidłowości w działaniu samochodu oraz do opłacania usługi – podczas rejestracji należy podać numer ważnej karty kredytowej, z której pobierane są płatności.

Wynajem na kilometry – czy to się opłaca?

Wynajem samochodów na kilometry to usługa ciesząca się w Szczecinie sporym zainteresowaniem. Jest świetną alternatywą dla drogich taksówek oraz dla transportu publicznego. Sprawdza się w sytuacjach, gdy auto jest potrzebne na krótki czas w obrębie danego miasta. To komfortowy sposób na użytkowanie pojazdu bez posiadania go na własność, na co nie zawsze z różnych względów można sobie pozwolić.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *