Zarabianie na wypełnianiu ankiet przez Internet

Czy wypełnianie ankiet przez Internet może być dochodowym zajęciem? Okazuje się, że tak. Nie brakuje też najróżniejszych ofert, gdzie można zarobić mniej lub więcej. Oczywiście nie ma co liczyć na duże przychody, jednakże jest to świetny sposób na dorobienie sobie. Za taki dodatek do pensji można sprawić sobie przyjemność i kupić wymarzoną rzecz czy też po prostu opłacić rachunki. Wystarczy regularnie poświęcić kilkanaście minut dziennie, aby już podratować swój budżet.
[REKLAMA]

 

Płatne ankiety, czyli zarabiaj przez Internet
Twoje comiesięczne wynagrodzenie nie pozwala Ci na zakup dodatkowych rzeczy w postaci nowego telefonu czy też sprzętu AGD/RTV? A może nie możesz już znieść widoku tej pięknej kreacji na wystawie w swoim ulubionym sklepie? Czas najwyższy pomyśleć nowym źródle dochodu. Na wypełnianiu ankiet można zarobić i przy tym nie trzeba pracować w pocie czoła. Taką czynność można wykonywać zarówno w domu, jak i w pracy, gdy uda nam się znaleźć chwilę wolnego czasu. Już samo poświęcenie kilkunastu minut dziennie na wypełnianie ankiet jest w stanie poprawić naszą sytuację materialną. Warto więc spróbować tym bardziej, że jest to łatwo dostępny i legalny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Nie ma co jednak nastawiać się na to, że zyskamy na tym tysiące i możemy śmiało zrezygnować ze swojej pracy, aby utrzymywać się wyłącznie na zarabianiu pieniędzy z płatnych ankiet. Jest to też w dłuższej perspektywie nużące zajęcie, dlatego też lepiej traktować te rodzaj aktywności w Internecie jako dodatek. Wypełniać ankiety może praktycznie każdy, a korzystają na tym obie strony – my pieniądze, a firma zlecająca opinie o produkcie.

 

Gdzie można zatem zarobić?
W celu zarobienia większych pieniędzy, zaleca się już na samym początku zarejestrować na co najmniej kilku serwisach oferujących płatne ankiety. Jedną z największych na świecie platform jest MYIYO. Zwykle za wypełnieniu jednej ankiety można zarobić jedno euro, co równa się 1000 punktów. Zajmie nam to około piętnastu minut. Wypłacić pieniądze można już po zebraniu dziesięciu euro. Inną opcją jest Qassa – gdzie średni zarobek wynosi od 2,5 do 5 złotych za ankietę, a wypłacać pieniądze można po zabraniu 50 złotych. Z kolei platforma MyPanelBase pozwala na średni zarobek na pojedynczym badaniu w wysokości od 0,8 do 4 złotych. Minimum do wypłaty wynosi 50 zł.

 

Więcej informacji oraz paneli ankietowych znaleźć można na stronie https://zarabiajprzez24.pl/platne-ankiety-online/

One comment

  1. Qassa już nie istnieje na polskim rynku. Zanim się zarejestrujesz do jakiegoś panelu badawczego to dowiedz się jakie są opinie o nim w internecie. Bo nie warto do wszystkich się rejestrować tylko tych wartościowych

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *