Wylatujesz z Poznania? Wybierz tani parking lotniskowy

[REKLAMA]

Poszukiwanie taniego parkingu blisko lotniska w Poznaniu w dobrej cenie i bezpiecznego nie jest już czymś niemożliwym do zrealizowania. Z pomocą przychodzi tani parking lotnisko Poznań z NextPark.

Wylot samolotem z Poznania

Poznań jako stolica Wielkopolski jest jednym z większych miast, które znajdują się w Polsce. Jego zaletą jest możliwość wylotu samolotem właśnie z tego miasta. Z tego powodu nie trzeba przejmować się już tym co zrobić ze swoim samochodem podczas nieobecności w kraju. W przypadku krótkich wylotów i tak trzeba zadbać o to, by samochód w tym czasie znajdował się na strzeżonym parkingu. Taką opcją jest właśnie parking lotnisko Poznań, oferowany przez NextPark, z którego warto skorzystać, jeśli szuka się idealnego miejsca na bezpieczny postój samochodu.

Potrzeby każdego są inne i ważne jest, aby wybrać odpowiedni produkt, aby cieszyć się bezstresowym doświadczeniem.

Park & Ride – najlepsze za niskie ceny

Po zaparkowaniu samochodu zostaniesz przewieziony na lotnisko autobusem wahadłowym. Oczywiście te parkingi znajdują się nieco dalej od terminali lotniskowych, ale mogą pomóc Ci zaoszczędzić dużo pieniędzy.

Meet & Greet – najlepsze dla wygody

Z usługą „spotkaj się i pozdrów” w terminalu powita Cię w pełni ubezpieczony szofer z parkingu, który często pomoże Ci rozładować bagaż przed udaniem się na strzeżony parking. Po powrocie spotkają się z Tobą ponownie przed terminalem z Twoim samochodem gotowym do powrotu do domu. Usługi te kosztują nieco więcej niż „parkuj i jedź”, ale są idealne dla osób z młodymi rodzinami, z ciężkim bagażem, osób podróżujących służbowo, osób mających problemy z poruszaniem się lub po prostu chcących się leczyć.

Tani parking blisko lotniska w Poznaniu

Genialną opcją jest możliwość skorzystania z parkingu, który będzie spełniał wszelkie wymagania klienta. Na szczęście wśród poznańskich parkingów pojawił się ten z NextPark i nie jest to już szczególnie skomplikowanym zadaniem. Jego atutami są: elektroniczny monitoring 24/7, pracownicy, monitorujący dniami i nocami cały teren parkingu, ogrodzenie, które minimalizuje ryzyko powstania szkody. Nie można nie wspomnieć także o ubezpieczeniu w PZU, dzięki czemu będzie można ubiegać się w firmie o ewentualne odszkodowanie. Pracownicy NextPark oferują także bezpłatny parking na i z lotniska. Nie trzeba będzie dodatkowo wydawać pieniędzy na taksówkę, a dzienna opłata za parking jest bardzo przystępna.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *