Gadżety dla biegaczy

[REKLAMA]

Bieganie to bardzo zdrowy sport, który jako jeden z niewielu wpływa korzystnie na całą pracę organizmu i praktycznie wszystkich mięśni. Jeżeli chcesz poprawić swoją kondycję, zadbać o serce i ciśnienie, to idealny sport dla Ciebie. Na rynku można znaleźć wiele ciekawych gadżetów, które pomogą w treningu i sprawią, że będziesz mógł analizować i poprawiać kolejne wyniki.

Rynek obfituje w wiele ciekawych urządzeń i gadżetów, które współcześnie wspierają biegaczy w ich codziennych treningach. Jeżeli już trenujesz, a z nich nie korzystasz, albo dopiero zaczynasz przygodę z treningami biegowymi, warto, abyś poznał ciekawe akcesoria, które pomogą Ci w treningach i utrzymaniu dobrej formy oraz analizowaniu swoich postępów. Możesz wybierać w akcesoriach odzieżowych, jak rozmaite kamizelki z kieszonkami, czy specjalne legginsy, albo z technologicznych urządzań, jak zegarek Casio G-Shock, który dokładnie przeanalizuje Twoje dokonania, czy bezprzewodowe słuchawki, które pomogą cieszyć się ulubioną i motywującą muzyką podczas treningu i sprawią, że przyjemniej będzie się biegło.

Casio G-Shock – najlepszy gadżet dla biegacza

Zegarek Casio G-Shock nie bez przyczyny pojawia się ciągle przy kontekście treningów biegowych. To zegarek, który został przez producenta wyposażony w takie funkcje, które pozwolą cieszyć się treningiem i jednocześnie analizować nasz organizm i jego dokonania. Wyposażony jest bowiem w specjalny, rozbudowany timer, który można ustawić na kilka rodzajów treningów interwałowych (także biegowych). Jednak ciesząca się największą popularnością funkcja to pedometr, który nie tylko zlicza kroki, lecz także intensywność treningu, tempo, liczbę spalonych kalorii itd., a następnie wyniki przesyła do smartfona, które są możliwe do odczytania w wartościach metabolicznych.

Dla fanów muzyki

Bieg ze słuchawkami, które mają kabelek nie jest to nic przyjemnego. Każdy to wie. Warto zatem zainwestować w słuchawki bezprzewodowe na Bluetooth. Nie trzeba sięgać do smartfona, aby zmieniać utwory i znacznie wygodniej się biega. Warto też zadbać o specjalną obudowę do biegania na telefon, aby uchronić go przed wstrząsami i zarysowaniami.

Opaska fitness

Opaski fitness mają wbudowane krokomierze i liczą kroki, kilometry i kalorie, które spalasz. Poza tym mierzy tętno i monitoruje czas spędzony bez aktywności, a także monitoruje twój sen. Działa przez Bluetooth, zatem wszystkie wyniki możesz analizować i zapisywać na telefonie, tablecie czy komputerze. Opaski są wodoodporne, więc nie groźny biegaczom jest też deszcz, co każdy wie – może często stanowić problem. Co ważne, obecnie opaski są produkowane i jako opaski i jako naszyjniki, dodatkowo można wybierać w ich kolorach. Każda kobieta może wybrać dla siebie taką energetyczną, ładną i super modną biżuterię sportową.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *