Usiądź przy kawie- ławy wenge do salonu.

[REKLAMA]

Relaks przy porannej lub wieczornej kawie musi być zapewniony także właściwym umeblowaniem, które potęguje przyjemność płynącą z napoju. Na ogół, niestety, nie przywiązujemy wagi do tego, gdzie pijemy kawę. Chcąc dokonać w tym zakresie zmian, doskonałym pomysłem dla wyposażenia wnętrza są ławy wenge, dzięki którym picie tego napoju stanie się nie tylko rutynowym rytuałem. Warto pomyśleć o takim zakupie, chcąc zapewnić sobie komfort, estetykę.

Dlaczego ława wenge?

Nazwa ta, choć na pozór niecodzienna, nie powinna wzbudzać konsternacji. Wenge przede wszystkim jest rodzajem drzewa tropikalnego, bardzo popularnego w świecie mebli z racji jego unikatowego zabarwienia. Od nazwy drzewa określono także i kolor, bardzo często obecny w dzisiejszych domach. Poznać go można po wyjątkowo ciemnym zabarwieniu, choć może zmylić! Ostatnio dodawane są do koloru wenge rozjaśniacze, przez co traci on swoje w pełni naturalne zabarwienie.

Kolor wenge nadaje stolikowi kawowemu właściwy, ciemnobrązowy wygląd – stąd też jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla kawoszy. Nie bez powodu stoliki w tym kolorze są niskie i podłużne (ławy), ponieważ nadają się na posiedzenia dla gości – niekoniecznie przy kawie, ale także przy okazji innych okoliczności. Czyni to ławy wenge bardzo unikatowym rozwiązaniem w zakresie domowego umeblowania, włączając w to meble artykuły prasowe, czy idealne miejsce na aktualnie czytane książki.

Które ławy wenge wybrać?

W zależności od potrzeb oraz gustu, na rynku istnieje wiele różnych kombinacji ław wenge. Spotkać można podłużne, krótkie, a także wykonane z dodatkiem szkła – bardzo ostatnio modne. Popularne są stoliki z półkami, liczące czasami nawet po dwa poziomy. Kształt najczęściej jest dopasowany do potrzeb klienta, może on być klasyczny prostokątny, a także owalny.

Świetnym asortymentem w tym zakresie pochwalić się może sklep Edinos.pl posiadający ogromny wybór stolików kawowych wenge. Znajdziemy tam bogactwo wzorów, kształtów, czy materiałów, z których wykonany jest mebel. Sklep może się także pochwalić szeroką gamą ław podłużnych, nastawionych na większe rodziny. Nie oznacza to, że osoby szukające skromniejszych rozwiązań będą nieusatysfakcjonowane, gdyż sklep może się pochwalić ogromnym wyborem także i niewielkich stoliczków.

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *