Top 5 hoteli w polskich górach – lista polecanych

[REKLAMA]

Polskie góry piękne są o każdej porze roku, dlatego warto się w nie wybrać niezależnie od pogody. Decydując się na weekend, urlop lub święta w tym urokliwym miejscu, warto zapoznać się z hotelami, w których warto zarezerwować noclegi, zwrócić uwagę jakie mają oferty, standard itp. Poniżej przedstawiamy TOP 5 hoteli w polskich górach.

Hotel Złoty Groń

Wybierając się w Beskidy, na tle wielu miejsc noclegowych, wyróżnia się Hotel Złoty Groń w Istebnej, który położony jest na szczycie góry, ponad 700 metrów nad poziomem morza. Dzięki tak atrakcyjnej lokalizacji z tarasów, balkonów i okien można podziwiać panoramę Beskidów, a przy dobrej pogodzie nawet Tatr, o czym można się przekonać spoglądając na galerię na stronie internetowej http://www.hotelzlotygron.pl. W hotelu znajduje się 11 pokoi i 5 apartamentów. Zostały one urządzone z dbałością o każdy szczegół i łączą w sobie nowoczesność z elementami lokalnej tradycji. W hotelu znajduje się także restauracja serwująca dania kuchni polskiej i europejskiej, a także karczma słynąca ze specjałów kuchni regionalnej.

Hotel Arłamów

Planując podróż w Bieszczady, warto zerknąć na ofertę czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów w Ustrzykach Dolnych. Hotel przystosowany jest do goszczenia wielu osób, ponieważ ma ponad 200 pokoi i 16 luksusowych apartamentów, w tym apartamenty prezydenckie. Niezależnie od tego, który pokój wybierzemy, z każdego z nich będziemy mogli podziwiać góry, doliny Gór Słonnych i Pogórza Przemyskiego. Przy dobrej pogodzie może uda nam się zobaczyć nawet panoramę Bieszczad Wysokich. W hotelu znajduje się także dobrze rozwinięta strefa wellness oraz 3 restauracje, kawiarnia, karczmy czy lobby bar.

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference

Hotel Czarny Potok położony jest u stóp Jaworzyny Krynickiej, w Krynicy-Zdroju. Do hotelu można wybrać się o każdej porze roku. Zimą okolice zamieniają się w nowoczesne kurorty narciarskie, gdzie można szlifować swoje umiejętności. W inne pory roku można korzystać z walorów uzdrowiskowych przypisywanych temu regionowi. Hotel Czarny Potok dysponuje ponad 200 komfortowo urządzonymi pokojami, a także apartamentem wiceprezydenckim. Wszystkie te pomieszczenia zostały urządzone w nowoczesnym stylu, łącząc jednak w sobie klimat otoczenia. W hotelu znajduje się także świetnie wyposażona strefa SPA, z której warto skorzystać o każdej porze roku.

Hotel Bukovina

Wybierając się na urlop w Tatrach, warto sprawdzić ofertę Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest on położony prawie 1000 metrów nad poziomem morza, dzięki czemu zawdzięczamy piękne widoki na góry. W hotelu znajdują się pokoje w różnym standardzie i apartamenty, w tym prezydencki. Zostały one urządzone w nowoczesnym stylu z elementami góralskimi. W hotelu znajdują się także restauracje, jak i dobrze wyposażona strefa wellness, w której można się zrelaksować.

Hotel Artus

Planując podróż do Karpacza, warto zatrzymać się w Hotelu Artus, który zlokalizowany jest niedaleko Śnieżki. W obiekcie dostępnych jest ponad 70 komfortowo urządzonych pokoi, restauracja czy strefa SPA. Dobrze rozwinięta jest także część rekreacyjna hotelu. Można tu zagrać w squasha, kręgle czy pójść na basen lub skorzystać z siłowni i sali fitness. W hotelu znajduje się także sala klubowa, w której mogą wypocząć całe rodziny i sala zabaw dla dzieci.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *