Aktywny wypoczynek w Alpach

[REKLAMA]

Miłość do aktywnego wypoczynku zazwyczaj przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Rodzice zaszczepiają ją w swoich dzieciach, a one następnie przekazują ją dalej, własnym dzieciom. Nic dziwnego, że coraz więcej osób woli jazdę na nartach czy wycieczki rowerowe od leżenia na plaży i picia piwa. Należysz do osób, które potrafią wypoczywać jedynie aktywnie? Uwielbiasz jazdę na nartach? W takim razie wyjazd w Alpy to propozycja dla Ciebie.

Alpy to coś dla Ciebie!

Jeśli lubisz wypoczynek na świeżym powietrzu połączony z doskonaleniem techniki jazdy na nartach, Alpy będą dla Ciebie prawdziwym rajem. Wszystko to za sprawą 110 km tras zjazdowych i infrastruktury na wysokim poziomie.

W Alpach pokrywa śnieżna jest gwarantowana od października nawet do czerwca, więc na upragniony wyjazd możesz wybrać się, kiedy zechcesz. Chcesz zabrać dzieci? Dla nich też przygotowano sporo atrakcji.

Zajęcia narciarskie w małych grupach sprawią, że Twoje pociechy wrócą z wyjazdu zadowolone i z nowymi umiejętnościami. Nie zabraknie tam także wspólnych gier i konkursów. A może marzysz o wspaniałych krajobrazach?

W takim razie czeka na Ciebie platforma widokowa na szczycie Top of Tylor. Panorama roztaczająca się w wysokości 3 210 m n.p.m. z pewnością Cię zachwyci!

Dodatkowym, wspomnianym już atutem jest elastyczność terminów związana z długością sezonu. Możesz spędzić tam ferie, Wielkanoc, a nawet majówkę. Już dziś zaplanuj swój upragniony wyjazd i odliczaj do niego dni.

Gdzie zarezerwuję wyjazd w Alpy?

Z całą pewnością zależy Ci na tym, aby wyjazd był udany. Zapewne chcesz, aby Twoje dzieci się nie nudziły i spędzały aktywnie czas. W takim razie zaufaj rzetelnej firmie, która zajmuje się organizacją aktywnej turystyki.

Odwiedź stronę www.beskidtravel.pl i zapoznaj się z ofertą firmy. Gwarantuję Ci, że znajdziesz coś dla siebie. Ten krok już za Tobą? W takim razie rezerwuj upragniony termin.

Wystarczy, że sprawdzisz dostępność oferty, a po otrzymaniu odpowiedzi wybrany termin zostanie dla Ciebie wstępnie zarezerwowany na 48 godzin. To moment na zastanowienie się i podjęcie ostatecznej decyzji.

Jeśli jesteś już zdecydowany, podaj tylko dane uczestników i wpłać zaliczkę. Tylko kilka kroków dzieli Cię od wymarzonego wyjazdu w Alpy. Wykonaj je jak najszybciej!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *