Jak znaleźć piękne obrazy

[REKLAMA]

Mówią, że obraz jest wart tysiąca słów – ale ile tak naprawdę jest wart w twoim portfelu?

Obrazy są potężnym narzędziem w wielu różnych aspektach biznesu. Dobra fotografia może przenieść Twoje wysiłki na wyższy poziom, od zasobów marketingowych i zespołów sprzedażowych po zestawienia kontrujące i sugestie. Ale skąd czerpiesz potrzebne obrazy? Jak widzimy, firmy mają dwie możliwości; 1) rób zdjęcia samemu w domu lub 2) zlecaj wykonanie zdjęć za pośrednictwem serwisów stockowych lub niezależnych fotografów. Oczywiście w przypadku tych ostatnich istnieje ryzyko poniesienia kosztów licencji i umów o użytkowanie.

Obrazy wspierają ogólną markę Twojej prezentacji. Każdy obraz, którego używasz, powinien pasować do Twojej historii i marki. Wybór wysokiej jakości obrazów do prezentacji, które pasują do innych zasobów marketingowych, pomoże zbudować zaufanie i znajomość odbiorców.

Jeśli szukasz niesamowitej i bezpłatnej kolekcji oryginalnych zdjęć, malowniczych obrazków i abstrakcyjnych obrazów, aby Twoja następna prezentacja była skuteczna i wciągająca, możesz wypróbować StockFreeImages.com.

Jak wspomnieliśmy powyżej, Twoi odbiorcy zapamiętają to, co zobaczą, zanim zapamiętają to, co przeczytali. W rzeczywistości badania przeprowadzone przez 3M wykazały, że obrazy są przetwarzane 60 000 razy szybciej niż tekst. Rozważ to, podejmując decyzję, czy użyć pola tekstowego, czy obrazu, aby skierować kropkę do domu. Korzystanie z odpowiednich obrazów może pomóc osobom, które mają (a nawet nie) wspomnienia fotograficzne, zapamiętać to, co im powiedziałeś długo po tym, jak opuścili spotkanie.

Pytanie za milion dolarów: jakich obrazów można faktycznie używać bez płacenia za prawa do użytkowania? To zależy od tego, do czego go potrzebujesz. Chęć darmowego zdjęcia stockowego do użytku komercyjnego różni się od używania zdjęcia stockowego do prezentacji na zajęciach. Ale nadal możesz sprawdzić licencje. Jeśli wyszukujesz określone zdjęcia w Google, możesz przełączać się między prawami użytkowania w narzędziu wyszukiwania obrazów, aby zobaczyć, które obrazy nadają się do pobrania z Internetu i ponownego wykorzystania do użytku biznesowego lub osobistego. To powiedziawszy, witryny ze zdjęciami stockowe są generalnie bezpieczną strefą, ponieważ wszystkie ich zdjęcia są bezpłatne i można je pobrać jednym kliknięciem. Niektóre z naszych ulubionych to StockFreeImages.com.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *