Jak wybrać firany zazdrostki do kuchni?

[REKLAMA]

Czy firanki w kuchni to zawsze dobry pomysł? Zdecydowanie tak. To zdanie powielają niemal wszyscy dekoratorzy wnętrz, którzy aranżują określone przestrzenie w różnym stylu. Od firanek w kuchni można mieć natomiast różne oczekiwania. Krótsze świetnie dekorują wnętrze. Dłuższe zasłaniają wnętrze z zewnątrz. Sprawdź koniecznie, jakiego typu zazdrostki kupić do kuchni i dlaczego akurat taki model będzie odpowiedni.

Firany zazdrostki w kuchni – kiedy to będzie dobry wybór?

Aranżacja okna w kuchni to prawie zawsze zadanie, które zajmuje nam nieco więcej planowanego czasu. I nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem to z reguły okno kuchenne stanowi jedno z najbardziej wystawnych i usytuowanych tuż przy wejściu do domu.

To okno musi być udekorowane nienagannie, a przede wszystkim także praktycznie, by przebywanie w określonym pomieszczeniu było wygodne, a sama wnęka okienna prezentowała się nadzwyczaj elegancko.

Zazdrostka to ten typ firanki kuchennej, która świetnie wplata się w te potrzeby, a przede wszystkim prezentuje się nienagannie, niezależnie od preferowanego stylu. Wybierając poszczególne modele warto jednak kierować się konkretnymi zasadami aranżacji wnętrz.

Zazdrostki – ciekawy wzór i piękne wykończenie

Nieważne, czy lubisz styl nowoczesny, czy klasyczny we wnętrzach. W asortymencie firanek zazdrostek do domu znajdziesz modele, które spełnią Twoje oczekiwania. Firanki zazdrostki haftowane to niebywale dekoracyjny model firanki w tych kuchniach, w których nie brakuje dodatków w stylu boho bądź rustykalnym. Takie haftowane firanki subtelnie łączą się z innymi delikatnymi ornamentami, a z haftowaną serwetą tworzą zgrabny duet.

Firany gładkie kuchenne, sprawdzą się natomiast podczas dekoracji kuchni o nowoczesnym zacięciu. Piękny odcień bieli i gładka faktura odzwierciedlą minimalistyczne zamiłowanie do wyposażenia takiego wnętrza, ale przede wszystkim wkomponują się do każdej aranżacji.

Jeśli zastanawiasz się, który z modeli wybrać to koniecznie zwróć swoją uwagę na warianty zazdrostek w tej kategorii: https://alena-firany.pl/firany-zazdrostki.html

Zazdrostki krótsze lub nieco dłuższe – dobrze wymierz swoje okno

Aby firanka zazdrostka prezentowała się w Twoim oknie nienagannie, a również mogła spełniać się w roli praktycznej przesłony okna, koniecznie rozpocznij poszukiwanie modelu od określenia konkretnego zapotrzebowania na wymiar.

Zmierz zarówno szerokość wnęki okiennej, jak również długość. Jeśli Twoje okno jest usytuowane przy zlewie kuchennym to pamiętaj, by nie kupować firanki zbyt długiej. Opadając na parapet, a co za tym idzie również na baterię zlewozmywaka, będzie zupełnie niewygodna w użytkowaniu.

Najbezpieczniejszym wariantem w przypadku tak rozplanowanego wnętrza będzie firana zazdrostka krótka, która sięgnie na mniej więcej 1/3 wysokości wnęki okna. Taki model firanki będzie z jednej strony ciekawie dekorował, a z drugiej nie utrudni wykonywania codziennych obowiązków w kuchni.

Już wiesz, jakie zazdrostki kupić do kuchni? Zacznij poszukiwania idealnego wariantu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *