Kilka pomysłów na udane ferie na Mazurach dla całej rodziny

[REKLAMA]

Warmia i Mazury to miejsce wprost idealne do spędzenia ferii z całą rodziną. Nie brakuje tam bowiem atrakcji zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Dodatkowo, wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby spędzić ferie poza domem. Wystarczy skorzystać z oferty Hotelu Pory Roku (https://hotelporyroku.pl)

Aktywne ferie na Warmii i Mazurach

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że jazda na nartach możliwa jest nie tylko w południowej, ale i północnej Polsce. Miłośnicy białego szaleństwa skorzystać mogą z usług największego w północnej części kraju wyciągu narciarskiego Kurza Góra. Jest on naśnieżony i w pełni działający od 26 grudnia. Wszystko to za sprawą największej fabryki śniegu w całej Europie.

Kurza Góra to trzy różnej trudności trasy narciarskie, szkółka narciarska, duże lodowisko i zimowy park rozrywki dla dzieci. Coś dla siebie znajdą więc osoby w różnym wieku, doświadczeni narciarze i snowboardziści oraz osoby początkujące. Nie lada atrakcją ośrodka jest ponadto największy tubing w Europie. Wszystko to znajduje się w odległości zaledwie 15 minut od Hotelu Pory Roku.

Pomysł na ferie dla całej rodziny

Ferie to w przypadku rodzin z dziećmi czas, który można wykorzystać do wspólnego odpoczynku. Warto przy tym zadbać o atrakcje dla wszystkich, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Hotel Pory Roku ma w tym przypadku naprawdę sporo do zaoferowania.

Dzieci do 6. roku życia w obiekcie śpią zupełnie za darmo, natomiast na te starsze czeka mnóstwo atrakcji. Do dyspozycji rodzin są duże, przestronne apartamenty, w których każdy może poczuć się komfortowo. Skorzystać można z ogniska bądź grilla połączonego z aromatycznym grzańcem. Dla najmłodszych organizowane są specjalne zabawy z animatorem „Precz z nudą” w junior klubie. Codziennie też ma miejsce wyświetlanie wieczornej bajki (wieczorynki).

W hotelu znajduje się dodatkowo wypożyczalnia sanek czy kijków nordic walking. Tym samym nie trzeba podczas wyjazdu zabierać ze sobą dużo ciężkiego i trudnego w transporcie bagażu. W obiekcie znajduje się także specjalny pokój gier i zbaw ze stołem do ping-ponga, piłkarzykami, grami planszowymi czy grami xbox kinect. To gratka dla osób w różnym wieku. Organizowane są kuligi czy warsztaty kulinarne dla dorosłych i dzieci.

Udane ferie dla całej rodziny

Hotel Pory Roku to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu z całą rodziną, także w czasie ferii. Warmia i Mazury ma bowiem wiele do zaoferowania nie tylko latem i jesienią, ale i zimą. Na uwagę zasługuje malownicza okolica położona pośrodku pięknego pojezierza brodnickiego pełnego lasów i jezior. Zachęca ona do spacerów. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu do dyspozycji mają wyciąg narciarski Kurza Góra, który działa także przy dodatnich temperaturach. To największy tego typu obiekt w całej Polsce północnej. Poza tym hotel oferuje sporo atrakcji stacjonarnych dla dorosłych i dzieci. Są to m.in. sala zabaw i gier, sauna, kącik kulinarny, klub junior, ognisko i grill czy wypożyczalnia sanek i kijków nordic walking. Czego chcieć więcej?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *