Gadżety erotyczne na zimowe wieczory

[REKLAMA]

Zastanawiasz się jak jeszcze zaspokoić swojego partnera? Albo co nowego wprowadzić do łóżka, aby było ciekawiej? Rozwiązaniem będą gadżety erotyczne, które wbrew pozorom nie są stworzone tylko dla singli! Takie dodatki umożliwią Wam stworzenie nowych historii miłosnych, szczególnie, gdy w waszym łóżku powiało rutyną. Warto sięgnąć po gadżety, które rozproszą nudę, zapewniając dobrą zabawę.

Czego dokładnie warto spróbować?

Obecnie w sklepach znajdziemy wiele gadżetów miłosnych. Nie każde jednak są praktyczne. Warto na początek postawić na coś klasycznego, czyli wibrator. W sklepach znajduje się coraz więcej modeli tego wspaniałego urządzenia, w tym wibrator dla par. Jest to małe urządzenie, wykonane w taki sposób, aby można było go używać podczas stosunku. Doskonale sprawdza się jako masażer łechtaczki, a także punktu G.

Wibrator dla par, jak z niego korzystać?

Propozycją dla dwojga może być specjalny wibrator dla par. Warto zaznaczyć, że takie wibratory mają kształt litery „U”. Jedną z końcówek umieszczamy w pochwie, zaś drugą zostawiamy na zewnątrz, w taki sposób, aby masowała ona łechtaczkę. Wibrator jest mały, dlatego też w pochwie mieści się również penis. Nie sprawia to żadnej trudności, ani dyskomfortu. Warto wybrać wibrator, który pozostanie na swoim miejscu podczas każdej pozycji seksualnej. Jak jeszcze możemy używać masażera dla par? Gdy nasz wibrator zaopatrzony jest w funkcję sterowania przez aplikację, idealnie sprawdzi się on podczas gry wstępnej poza domem. Jeżeli planujemy wypad do kina, czy restauracji, warto wziąć go ze sobą. Partnerka powinna umieścić go w pochwie przed wyjściem. Podczas randki możemy pobudzać ją, włączając wibrator telefonem.

Co jeszcze warto spróbować?

Dobrym dodatkiem będzie także żel rozgrzewający. W połączeniu z wibratorem zapewni on wiele ciekawych wrażeń. Jak to działa? Żel rozgrzewający uwrażliwia skórę, a także podnieca. Potęguje przeżywane doznania. Wspaniale sprawdzi się on w przypadku, gdy partnerka ma problem z małą wilgotnością pochwy. Taki trójkąt z gadżetami erotycznymi, będzie przyjemny dla was obu.

Polecamy wysokiej jakości lubrykanty rozgrzewające.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *