Nasi ludzie – Nasza siła!

[REKLAMA]

Nie jest tajemnicą, że największą wartością gminy Ksawerów są jej mieszkańcy.
Ludzie z pasją, z historią lub niecodziennymi zainteresowaniami.
To również przedsiębiorcy, menedżerowie i społecznicy.

Dorota i Mariusz Szczesio – mieszkańcy naszej gminy i aktywni przedsiębiorcy (właściciele firmy eventowej Sporty Ekstremalne 4×4 oferującej energetyczny i często ekstremalny wypoczynek) oferują swoim klientom nowość, jaką jest Runmageddon.

Runnmagedon jest „piekielnym” biegiem, podczas którego uczestnicy imprez firmowych muszą pokonywać ekstremalnie trudne przeszkody w określonym przedziale czasowym. Żeby ukończyć bieg, należy ze sobą współpracować – mówi Dorota Szczesio.

Dysponujemy trzema torami, z różnymi przeszkodami. Nie będzie łatwo ukończyć bieg, ale satysfakcja z dotarcia do mety jest gwarantowana – dodaje Mariusz Szczesio.

9b47b558a6435527f8074fba587c31ce

Pozostając w klimacie „wojskowego” wysiłku i hektolitrów wylanego potu warto dodać, że firma Sporty Ekstremalne 4×4 posiada w swojej ofercie możliwość przejażdżki pojazdami wojskowymi takimi jak m.in.: czołg T55, transporter opancerzony SKOT, pojazd terenowy HUMMER H1, czy motocykl opancerzony z koszem. Imprezy integracyjne w stylu militarnym, to super przygoda.

Organizacja organizacja eventow firmowych stała się naszą wizytówką w regionie.

Proponujemy np. runmageddon – to bieg terenowy z przeszkodami wzorowany na ćwiczeniach wojskowych, zbliżony do rzeczywistych etapów selekcji kandydatów do wojskowych jednostek specjalnych.

Zapraszamy na naszą stronę: www.sportyekstremalne4x4.pl/, gdzie mogą zapoznać się Państwo z bogatą ofertą na imprezy firmowe oraz rodzinne. Zintegrujemy pracowników, poprawimy atmosferę w pracy, pobudzimy motywację oraz utrwalimy pozytywny wizerunek pracodawcy.

Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście – program naszych imprez układany jest indywidualnie i szyty na miarę wymagań i potrzeb.

Zapraszamy: www.sportyekstremalne4x4.pl

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *