Kallax – mebel, który wygląda, jak chcesz!

[REKLAMA]

Gdy przychodzi do kupowania mebli w sklepie, każdy jest „skazany” na to, co przygotowali dla niego producenci. Nie ma w tym nic złego, ponieważ wiele ich propozycji jest bardzo estetycznych i niezwykle solidnych. Jeśli jednak szukasz regału i chcesz mieć wpływ na jego wygląd oraz cechy, wówczas warto zapoznać się z dostępnym w sklepie Deco Wnętrze Kallaxem. Jest to mebel stylowy, prosty i może stać się tym, co jest Ci akurat potrzebne!

Kallax – Twój wybór

Kallax to regał dostępny w kilku różnych wersjach – od zwykłej kostki z jednym wkładem po rozbudowane konstrukcje 4 x 4. W przypadku każdej z nich można stosować ją pod kątem swoich potrzeb, a więc Kallax posłuży zarówno jako mebel stojący, zawieszony na ścianie lub też – w większych wersjach – jako element rozdzielający dużą przestrzeń. Meble z tej serii są dostępne w wielu różnych kolorach, dzięki czemu bez problemu znajdzie się model pasujący idealnie do aranżacji i kolorystyki pomieszczenia, w którym stanie. Na tym jednak nie koniec – dzięki możliwości umieszczania w nim różnych drzwi, wkładów, pudełek czy koszy, łatwo nadać mu niepowtarzalny, oryginalny  charakter.

Naklejki – niewielki koszt, wielki zysk

Oprócz dodawania tych elementów, łatwo także zmienić oblicze mebli Kallax dzięki specjalnym naklejkom. Służą one do ozdabiania drzwi, a dzięki szerokiemu wyborowi można dobrać je zarówno do pokoju osób dorosłych, jak i dzieci. Zestawy składają się z kilku naklejek, które – umieszczone na drzwiczkach – tworzą jeden, estetyczny obraz. Pozwala to na zmodyfikowanie tanim kosztem mebla, dzięki czemu znacznie zwiększają się jego walory estetyczne.

Gdzie znaleźć regały Kallax i naklejki na nie?

Jeśli interesują Cię takie regały oraz przeznaczone do nich naklejki, odwiedź sklep online Deco Wnętrze. W szerokim asortymencie regałów Kallax znajdziesz zarówno wersje 1 x 1, jak i 2 x 1; 4 x 1; 2 x 2; 2 x 2 czy 4 x 4. Osobną kategorię stanowią naklejki przeznaczone na drzwiczki – tutaj wybór jest ogromny i bez problemu znajdziesz takie, które idealnie będą pasować do aranżacji pomieszczenia. Do dokonania zakupu w tym sklepie zachęcają także wyjątkowo atrakcyjne ceny.

Odwiedź Deco Wnętrze już dziś i zobacz, jak dzięki temu sklepowi możesz uatrakcyjnić swoje pomieszczenia!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *