Jaki prezent kupić na imieniny?

[REKLAMA]

Imieniny, chociaż nie tak popularne jak urodziny, są chętnie świętowane. Najczęściej obchodzimy je w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół. Niestety zdarza się, że brakuje nam pomysłów na prezent dla solenizanta. Warto wtedy skorzystać z kilku sprawdzonych i znanych od lat pomysłów.

Tradycyjne rozwiązania

Jaka jest nasza pierwsza myśl, gdy myślimy o upominku na tę okazję? Oczywiście bukiet imieninowy. W zależności od obdarowywanej osoby możemy wybrać róże, tulipany bądź bardziej urozmaicone kwiaty. Postarajmy się, by rośliny były świeże. Skorzystajmy z usług sprawdzonej kwiaciarni, a jeśli nie mamy wystarczająco dużo czasu na poszukiwanie, wybierzemy kwiaciarnie internetową, taką jak amarantkwiaty.pl. Znajdziemy tam mnóstwo inspiracji i pomysłów, a szybka i skuteczna dostawa zagwarantują, że kwiaty dotrą do nas na czas.

Alkohol albo słodycze

Jeśli znamy solenizanta dość dobrze możemy pozwolić sobie na zakup alkoholu. Musimy mieć jednak pewność, że dany trunek należy do grona tych ulubionych, a osoba obdarowywana na pewno pije alkohol. Gdy nie mamy takiej wiedzy, lepiej zrezygnować z tego pomysłu, by nie znaleźć się w niezbyt komfortowej sytuacji. Dużo bezpieczniejszym upominkiem są czekoladki. Te, jedzą prawie wszyscy, a nawet jeśli nie będą w guście gospodarza, może on poczęstować słodkościami gości. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by połączyć upominki. Piękny bukiet z ulubionych kwiatów i słodkości stawią zestaw idealny.

Inne pomysły

Zazwyczaj na imieniny kupujemy raczej drobne upominki, te większe rezerwując na specjalne okazje takie jak urodziny czy rocznice. Jest to bardzo dobre rozwiązane, ponieważ zbyt duży prezent może zawstydzić solenizanta. Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani do alkoholu i słodkości, zastanówmy się nad książką albo płytą ulubionego artysty. Za niewielkie pieniądze sprawimy mnóstwo radości.

Niezależnie od okazji wybór prezentu zazwyczaj nam zazwyczaj sporo problemów. Jeśli naprawdę nie mamy innych pomysłów, skorzystajmy z tych standardowych, które sprawdzą się przy każdej okazji.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *