Polska bezgotówkowa – co to właściwie oznacza?

[REKLAMA]

Na początku roku 2018 wystartował program Polska Bezgotówkowa – na czym polega i kto może liczyć na jego wsparcie? Dowiedz się więcej!

Program Polska Bezgotówkowa – poznaj szczegóły
Pierwszym etapem było powołanie fundacji Polska Bezgotówkowa z inicjatywy Związku Banków Polskich, agentów rozliczeniowych, wydawców kart oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Fundacja odpowiedzialna jest za powstanie na początku tego roku programu Polska Bezgotówkowa. Jest on dedykowany przedsiębiorcom (mikro i małym), którzy zakładają „nowy biznes” lub nie korzystali w swoich punktach handlowo-usługowych z terminali płatniczych przez ostatnie 12 miesięcy. Aby wziąć udział w programie, przedsiębiorca nie może posiadać więcej niż 5 punktów handlowo-usługowych, być franczyzobiorcą, ani operatorem automatów vendingowych oraz urządzeń samoobsługowych. Uczestnictwo jest w pełni bezpiecznie oraz nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Podstawowym warunkiem udziału jest przejście procesu weryfikacji. Jak to zrobić? (krok po kroku):
– wybierz terminal płatniczy (terminal standardowy, terminal Smart D220) dostosowany do Twojego biznesu
– wypełnij formularz zgłoszeniowy (podstawowe informacje dotyczące Twojej firmy)
– fundacja Polska Bezgotówkowa przeprowadzi proces weryfikacji i poinformuje Cię o wyniku
– jeśli wynik będzie pozytywny, kurier dostarczy Ci przesyłkę (przeważnie trwa to kilka dni od informacji o pozytywnej weryfikacji)


Fundacja Polska Bezgotówkowa

Program Polska Bezgotówkowa to doskonałe wsparcie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes, pozyskać nowych klientów, ale i zapewnić nowe rozwiązanie tym dotychczasowym. Jeden z parterów fundacji Polska Bezgotówkowa, a dokładnie eService, oferuje osobom, które zakwalifikują się do programu Polska Bezgotówkowa do 3 darmowych terminali płatniczych, ale to nie wszystko. Przedsiębiorca otrzymuje wsparcie techniczne i co najważniejsze przez 12 miesięcy nie musi płacić abonamentu za świadczenie usługi, jaką jest wprowadzenie płatności bezgotówkowych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa? Zajrzyj na https://bezgotowki.pl/o-programie/ i poznaj szczegóły.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *