Aftershokz – najbezpieczniejsze słuchawki na świecie

[REKLAMA]

Każdą przyjemność można sobie udoskonalić. Podobnie jest z uprawianiem sportu, który sam w sobie daje sporo radości. Wyobraźcie sobie jednak jak fajnie byłoby połączyć to ze słuchaniem ulubionej muzyki.

Teoretycznie jest to możliwe choć na pewno bardzo niebezpieczne, bo przecież nikt nie chciałby wpaść pod jadące auto, którego przez słuchawki nie było słychać. Na szczęście problem ten można rozwiązać. Zadania podjęła się firma Aftershokz. Jest to producent słuchawek, które działają na zasadzie przewodnictwa kostnego. Co to oznacza? Używają one kości czaszki jako systemu rezonatorów – to zjawisko nazwane jest przewodzeniem kostnym. Dzięki wprawianiu kości czaszki w odpowiednie drgania, dźwięk przekazywany jest do naszego ucha wewnętrznego. Inaczej mówiąc zakłada się je na wysokości kości policzkowej. Dźwięk przekazywany jest przez drgania, a ucho jest dzięki temu całkowicie odkryte dlatego idealnie słyszymy zarówno muzykę jak i wszystko, co nas otacza. Producent zadbał oczywiście o wszelkie kwestie techniczne tak, aby produkt był maksymalnie dobry. Przede wszystkim działają one na Bluetooth, więc nie trzeba martwić się przeszkadzającym kablem. Na pełnym naładowaniu Aftershokzy gotowe są grać aż 6 godzin, co z pewnością wystarczy nawet na dłuższy niż standardowy trening. To nie koniec dobrych wieści. Wielofunkcyjny przycisk pozwoli na odbieranie połączeń telefonicznych, a giętki i lekki pałąk sprawiają, że słuchawki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Bez problemu zmieszczą się pod kaskiem rowerowym. Oczywiście są również odporne na pot także tym również nie trzeba się martwić.

Stworzone z myślą o sportowcach słuchawki Aftershokz znalazły wiele zastosowań w życiu codziennym. Używają ich chociażby kierowcy, którzy mogą nie tylko słuchać muzyki, ale też prowadzić połączenia telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w ręce, a przy okazji słysząc nadjeżdżające auta uprzywilejowane. Korzystają z nich również matki, które mogą swobodnie słuchać muzyki i jednocześnie słyszeć swoje dzieci podczas spaceru. Zastosowań może być zdecydowanie więcej, a wszystko zależy od waszej kreatywności. O wszelkie kwestie techniczne zadbał producent.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *