Krem na worki i cienie pod oczami

[REKLAMA]

Pojawienie się worków i cieni pod oczami powoduje, iż twarz wygląda na bardziej starą i zmęczoną. W takiej sytuacji warto zastosować specjalne kramy odżywiające skórę w obrębie oka. Rekomendowanym produktem jest Remescar krem Worki i Cienie. Jakie są wskazania do jego zastosowania oraz jak wygląda właściwa aplikacja?

Wskazania

Poniżej opisanie zostały główne wskazania do zastosowania produktu.

  • W wyniku zmęczenia i stresu mogą pojawić się cienie na skórze pod oczami oraz opuchlizna. Jest to symptom zmęczenia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Zmęczony wygląd negatywnie wpływa na pewność siebie i samoocenę.
  • W związku z jego skutecznością i natychmiastowym działaniem, pomaga on w krótkim czasie zredukować opuchliznę i cienie pod oczami przy zaledwie jednym zastosowaniu dziennie.
  • Cechuje się zastosowaniem rewolucyjnej technologii EYESYL, która natychmiast redukuje cienie i worki pod oczami dzięki zastosowaniu wyjątkowego połączenia minerałów z glinki i kompleksu bi-peptydowego. Wpływają one na napięcie skóry, zahamowanie skurczów mikro-mięśniowych oraz redukcję płynów pod oczami.

Zastosowanie

Poniżej przedstawiony został właściwy sposób użycia produktu:

  • na początku należy dokładnie umyć i osuszyć skórę,
  • kolejno nawilżyć ją pod oczami za pomocą żelu lub kremu nawilżającego oraz odczekać 1-2 minuty do momentu całkowitego wchłonięcia produktu,
  • wycisnąć niewielką ilość produktu na palec – powinna ona wielkością przypominać ziarenko ryżu, ponieważ mniejsza ilość nie wystarczy, a większa nie zostanie całkowicie wchłonięta przez skórę i może wywołać wrażliwość,
  • w przypadku dużych worków pod oczami należy zastosować większą ilość kremu –  mniej więcej przypominającą dwa ziarenka ryżu.
  • kolejno sugerowane jest rozgrzanie kremu rozcierając go między dwoma wskazującymi palcami przez około 5 sekund. Warto upewnić się, czy po tym zabiegu ilość kramu nadal jest taka sama. Jeśli nie, konieczne jest dołożenie niewielkiej ilości kremu na opuszek palca. Jest to jeden z ważniejszych czynników, które decydują o skuteczności działania produktu.
  • następnym zabiegiem jest delikatne rozprowadzenie kremu na całym obszarze worków pod oczami. Nie jest zalecane nałożenie kremu poniżej linii worków. Rozcieranie kremu powinno przebiegać od wewnętrznej strony oka w kierunku do zewnątrz. Ruchy powinny być delikatne, aż do momentu całkowitego wchłonięcia kremu. Na zintensyfikowanie efektów wpłynie również nie poruszanie mięśniami twarzy przez około 2-3 minuty, aż do momentu całkowitego wchłonięcia kremu. Skorzystanie z wachlarza może skrócić czas oczekiwania. W razie potrzeby nadmiar kremu należy usunąć wilgotną chusteczką.
  • ostatnim zabiegiem jest umycie obszaru na który został zaaplikowany krem oraz osuszenie go ręcznikiem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *